close
تبلیغات در اینترنت
Code Center آموزشی
loading...

فانی دریکساز,سایت و کانال تلگرام فان دریک+کانال تلگرام اخبار و حوادث مشهد+کانال تلگرام اخبار سیاسی

آموزشی

آخرین ارسال های انجمن

ویروس پاپیلوم انسانی یا HPV

فانی دریکساز بازدید : 9 سه شنبه 19 ارديبهشت 1396 نظرات ()

به گزارش سایت فانی دریکساز ویروس پاپیلوم انسانی یا HPV (به انگلیسی: Human Papillomavirus) ویروسی است که بیش‌تر از همه در زمان آمیزش جنسی و از طریق تماس مستقیم بین پوست افراد انتقال می‌یابد. بیش از ۱۰۰ نوع یا سوش مختلف از HPV وجود دارد. اکثر مردان و زنانی که دچار این عفونت هستند از این موضوع بی‌اطلاع می‌باشند، زیرا در بدن آنها علائم یا مشکلات بهداشتی ایجاد نمی‌شود. اما در برخی از موارد، انواع خاصی از HPV می‌توانند در قسمت‌های مختلف بدن باعث ایجاد زگیل (توده غیرطبیعی و غیر سرطانی بر روی پوست) و یا زگیل تناسلی بشوند. در موارد دیگر، انواع خاصی از HPV می‌توانند ضایعات پیش سرطانی (یعنی نواحی دارای بافت‌های غیرطبیعی) یا سرطان ایجاد نمایند.

در ادامه ی مطالب با این ویروس بیشتر آشنا شوید:

خانمها بخوانند: چگونه از عفونت آلت تناسلی زنان پیشگیری کنیم؟

فانی دریکساز بازدید : 11 سه شنبه 19 ارديبهشت 1396 نظرات ()

خانمها بخوانند: چگونه از عفونت آلت تناسلی زنان پیشگیری کنیم؟

رعایت بهداشت آلت تناسلی در زنان بسیار اهمیت دارد . گاهی حتی شستشوی بیش از حد واژن در خانمها سبب ایجاد مشکلاتی برای آنها میشود چرا که باکتریهای مفید این ناحیه را نیز از بین برده و باعث خشکی این بخش از بدن زنان میگردد

برای مطالعه ی روش های پیشگیری و درمان عفونت دستگاه تناسلی زنان به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید

۳ روش کاربردی برای کسب درآمد از تلگرام

فانی دریکساز بازدید : 15 شنبه 16 ارديبهشت 1396 نظرات ()
۳ روش کاربردی  برای کسب درآمد از تلگرام

آموش تصویری پارک دوبل

فانی دریکساز بازدید : 63 جمعه 08 ارديبهشت 1396 نظرات ()
پارک دوبل:
پارک کردن اتومبیل بین دو اتومبیل پارک شده را پارک دوبل می گویند.

متداولترین نوع پارک کردن در شهرها پارک دوبل میباشد و رانندگان وسایل نقلیه باید در منتهی الیه سمت راست و محلهای مجاز اقدام به پارک اتومبیل خود نمایند و توقف در محلهای غیر مجاز موجب انسداد راه،سنگینی ترافیک،بی نظمی در رفت وآمد می شود و خلاف مقررات است.


اگر فضای خالی بین دو اتومبیل تقریبا از 2 برابر طول خودروی شما (8 متر) کمتر باشد پارک نمودن بصورت رو به جلو در چنین شرایطی برایتان بسیار مشکل خواهد بود و شما مجبورید از روش پارک دوبل استفاده کنید.چنانچه فاصله ی بین دو اتومبیل پارک شده از 5 یا 6 متر کمتر باشد، دیگر به روش پارک دوبل نیز نمی توانید اتومبیل خود را پارک کنید و بایستی جای دیگری را برای پارک کردن اتومبیل در نظر بگیرید.
نحوه ی انجام پارک دوبل:                                                                                                                                              قابل توجه برادران و خواهران محترم پارک دوبل را به روشهای مختلفی میتوان انجام داد که من آنرا به روشهای ذیل انجام میدهم.                               

1- ابتدا با نگاه به منطقه ای که میخواهید اتومبیل را پارک کنید از ممنوع بودن(صفحه   ی 76کتاب آموزش جامع قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی)اطمینان حاصل نمایید.                                                          
2- با کنترل آینه ها و پوشش دادن نقاط کور اتومبیل و زدن راهنمای سمت راست اقدام به پارک کنید.                                                           
3- سرعت اتومبیل را کم نموده و کلاج را تا ته فشار دهید و بصورت پلکانی دنده را برسانید به دنده ی 2 و اتومبیل را مثل پارک 45 سانت کنار اتومبیل تنظیم کنید و به اندازه ی اینکه آینه ی سمت راست شما از درب موتور(جلو اتومبیل پارک شده)به اندازه ی 50 سانت رد شد توقف نمایید،دقت کنید:

اولا: در اتومبیل هایی که صندوق عقب ندارند باید به اندازه ی نصف اتومبیل جلوتر توقف نمایید.
دوما: اتومبیل شما صاف باشد و اگر صاف نبود چند متر جلوتر رفته و اتومبیل را صاف کنید.                                                           

4- کلاج را تا ته بگیرید و دسته دنده را در دنده عقب قرار دهید و با چرخیدن به عقب و کنترل کامل اطراف اتومبیل به آرامی کلاج را رها کنید و بصورت حرکت لاک پشتی شروع به حرکت کنید و از شیشه باریکه درب غقب اتومبیل خودتان ته اتومبیل پارک شده را که دیدید سریع یک دور فرمان را به سمت راست بچرخانید البته دقت کنید موقع چرخاندن فرمان پا از روی کلاج رها نشود و مجددا با همان حرکت لاک پشتی با توجه به شیب خیابان به عقب رفته(ته اتومبیل شما پشت اتومبیل پارک شده قرار گیرد بطوریکه فاصله ی شما با جدول حدودا 60 سانت باشد)تا آینه ی سمت راست شما از سپر عقب کمی رد شد فرمان را تمام به سمت راست بچرخانید تا قسمت جلو پشت سر اتومبیل پارک شده قرار گیرد دقت کنید چرخش فرمان دوم باید با سرعت اتومبیل برابر باشد یعنی اگر فرمان را سریع بچرخانید فاصله ی اتومبیل شما با جدول زیاد میشود واگر فرمان را دیر تر بچرخانید به جدول نزدیک شده و یا برخورد میکنید.                                                             
دقت کنید رعایت دقیق فاصله ها در انجام پارک دوبل خیلی موثر میباشد اگر فاصله اتومبیل پارک شده با جدول و یا فاصله ی اتومبیل شما با اتومبیل پارک شده زیاد بود فرمان اول را یک کم زودتر یا یک دور اضافه تر و اگر فاصله ها کمتر بود فرمان اول یک کم دیرتر یا یک دور کمتر بچرخانید.و توجه کنید فرمولی که گفته شد برای اتومبیل های پراید 132 و 131 که پشت صندلی آنها بلند میباشد و دید راننده کم میباشد و الا برای اتومبیل های پراید معمولی شما هم میتونید از فرمول گفته شده و یا این فرمول از پایین سمت چپ شیشه بزرگ عقب(آرم سایپا)نگاه کنید، ته ماشین پارک شده را که دیدید با کنترل سرعت اتومبیل سریع فرمان را یک دور به سمت راست بچرخانید
و بصورت حرکت لاک پشتی عقب رفته تا ته اتومبیل شما پشت اتومبیل پارک شده قرار گیرد  به اندازه ای که آینه ی سمت راست شما پشت(سپر عقب) اتومبیل پارک شده قرار گرفت با توجه به شیب خیابان و کنترل سرعت عقب رفته و فرمان اتومبیل را بطور مساوی با سرعت اتومبیل تمام به سمت چپ بجرخانید تا اتومبیل شما با فاصله ی 50 سانت از جدول و از جلو اتومبیل شما،زیر اتومبیل پارک شده دیده نشود.
دقت کنید در فرمان دوم اگه ته اتومبیل شما به جدول نزدیک میشود کمی زودتر و اگر دور می شود کمی دیرتر اقدام به چرخش فرمان کنید.

تقویم و روز شمار 1396-مناسبتهای فروردین-روز بزرگداشت عطار نیشابوری

فانی دریکساز بازدید : 35 پنجشنبه 10 فروردين 1396 نظرات ()

روز 25 فروردین ماه در تقویم رسمی کشور به نام عطار نیشابوری نامگذاری شده است و همه ساله مراسم بزرگداشت این شاعر و عارف نامی در شهر نیشابور برگزار می شود.

همایش سال روز ملی عطار نیشابوری 25 فروردین ماه با پیام فرهنگ و ارشاد اسلامی و حضور شخصیتها و عطارشناسان و اندیشمندان در نیشابور برگزار خواهد شد و در این روز پیام احمد مسجد جامعی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در سراسر جهان مخابره خواهد شد و در بیش از 25 کشور جهان آیین و مراسم ویژه بزرگداشت عطار نیشابوری این شاعر و عارف وارسته و شهیر ایران و جهان برگزار خواهد شد.

با برنامه ریزی به عمل آمده امسال (سال 1384) با برپایی همایش علمی به تمام ابعاد محققانه این شاعر و عارف پرداخته می شود.

برنامه های این روز با صدا درآمدن (زنگ عرفان) در تمامی مدرسه های شهرستان نیشابور آغاز می شود و سپس همایش علمی اندیشمندان و محققان علم و ادب و عرفان با حضور چون استاد: دکتر جلال الدین کزازی، دکتر تقی پور نامداریان، دکتر محمدجعفر یاحقی، دکتر رضا اشرف زاده، دکتر رضا انزابی نیاد و دکتر بهروز ثروتیان در محل فرهنگسرای سیمرغ در نوبت صبح برگزار خواهد شد و سپس گلباران مقبره عطار نیشابوری، این شاعر و عارف نامی ایران توسط دانش آموزان انجام خواهد شد.

اجرای موسیقی سنتی، انتشار بولتن جهت معرفی اثر و شخصیت عطار نیشابوری، سخنرانی اساتید برجسته دانشگاه و برگزاری نمایشگاه کتاب و صنایع دستی از دیگر برنامه های بزرگداشت روز عطار نیشابوری است.

یكی از سرآمدان شعر و ادب فارسی، عطار نیشابوری است. مورخان و محققان، نام او را «محمد» و لقبش را «فرید الدین» و کنیه اش را «ابوحامد» نوشته اند. در اشعارش بیشتر به «عطار» تخلص نموده و گاهی هم «فرید» را كه بی گمان مخفف لقب اوست ـ برای تخلص شعری خود برگزیده است. نام پدر عطار هم ابراهیم و كنیه او ابوبكر است و بعضی به اشتباه، جز این نوشته اند. مادر او هم چنانكه از فحوای كلام عطار بر می آید، زنی اهل معنی و خلوت گزیده بوده است. عطار در وصف مادر خود سروده است.

اگر چه رابعه صد تهمتن بود      ولیكن ثانبه این نیك زن بود

چنان پشتم قوی داشت آن ضعیفه    كه ملك شرع را روی خلیفه.....

نبود او زن كه مرد معنوی بود     سحرگاهان دعای او قوی بود

سال تولد شیخ را كه اكثر مورخان 512 یا 513 در «كدكن نیشابور» نگاشته اند، كه به دلایلی نادرست است. زیرا اگر شهادت او را در سال 618 و در قتل عام نیشابور به دست مغول درست بدانیم به ناچار باید مدت عمر او را یكصد و شش سال پنداشت كه این نظر، با اشعار شیخ كه عمر خود را از سی سالگی تا هفتاد و اند سالگی ذكر كرده، سازگار نیست. آخرین سالی را كه عطار برای عمر خود ذكر كرده است، «هفتاد و اند» است:

مرگ در آورد پیش، وادی صد ساله راه      عمر تو افكند شست بر سر هفتاد واند

پس بنابراین شیخ بیش از هفتاد سال و كمتر از هشتاد سال عمر داشته است. و اگر بپذیریم عطار در سال 618 به دست مغولان به شهادت رسید، و در آن تاریخ نزدیك به هشتاد سال سن داشته، پس فرض ولادت او در حدود سال 540 به واقع نزدیكتر است.

آرامگاه عطار، نیشابور (استان خراسان)

شیخ عطار داروخانه ای داشته كه در آن به كار طبابت می پرداخته است

به داروخانه پانصد شخص بودند         كه در هر روز نبضم می نمودند

و در همان ایام، شعر هم می سرود و دو كتاب معروف «مصیبت نامه» و «الهی نامه» را در داروخانه آغاز كرد:

مصیبت نامه كاندوه جهان است        الهی نامه كاسرار عیان است

به داروخانه كردم هر دو آغاز             چه گویم زود رستم زان و این، باز

ظاهراً اشتغال به كار طبابت و اداره كردن داروخانه ای پر رونق كه هر روز پانصد شخص در آنجا نبض  می نمودند، عطار را از هر كس بی نیاز می كرد:

بحمدا... كه در دین بالغم من            به دنیا از همه كس فارغم من

هر آن چیزی كه باید بیش از آن هست       چرا یازم به سوی این و آن دست؟

و به همین سبب است كه شیخ زبان به مدح شاهان نیالود و قدر و منزلت سخن را نكاست و لطافت شعر خود را به دون همتی تیره نساخت:

لاجرم اكنون سخن با قیمت است       مدح منسوخ است و دقت حكمت است

دل زمنسوخ و زممدوحم گرفت          ظلمت ممدوح در روحم گرفت

تا ابد ممدوح من حكمت بس است     در سر جان من این همت بس است

دولتشاه و جامی و دیگر تذكره نویسان، برای ورود شیخ به حوزه عرفان و پیوستن او به حلقه صوفیان، داستانی بافته و ساخته اند كه قابل قبول نیست.

دولتشاه می نویسد: «شیخ روزی خواجه وش بر سر دكان نشسته بود و پیش او غلامان چالاك كمر بسته، ناگاه دیوانه ای بلكه در طریقت فرزانه ای به در دكان رسید و تیز تیز در  دكان او نگاهی كرد بلكه آب در چشم گردانیده آهی كرد، شیخ درویش را گفت: چه خیره می نگری؟ مصلحت آن است كه زود درگذری. دیوانه گفت: ای خواجه من سبكبارم و بجز خرقه هیچ ندارم.

ای خواجه كیسه پر عقاقیر                 در وقت رحیل چیست تدبیر؟

من زود از این بازار در می توانم گذشت؛ تو تدبیر اثقال و احمال خود كن! و از روی بصیرت فكری به حال خود كن. گفت: چگونه می گذری؟ گفت: این چنین و خرقه از بر كنده، زیر سر نهاده جان به حق تسلیم كرد. شیخ از سخن مجذوب پر درد گشت و دل او از خشكی بوی مشك گرفت. دنیا بر دل او همچون مزاج كافور سرد شد و دكان را به تاراج داد و از بازار دنیا بیزار شد. بازاری بود،  بازاری شد. در بند سودا بود، سودا در بندش كرد. نه كه این سودا موجب اطلاق است و مخرب بارنامه و طمطراق.»

و بنابه روایت جامی، سبب گرایش عطار به تصوف آن بود كه: «روزی در دكان عطاری مشغول و مشغوف معامله بود. درویشی آنجا رسید و چند بار شی ءٌ لله گفت. وی به درویش نپرداخت، درویش گفت: ای خواجه تو چگونه خواهی مرد؟ عطار گفت: چنانكه تو خواهی مرد. درویش گفت: تو همچون من می توانی مرد؟ عطار گفت: بلی. درویش كاسه چوبین داشت، زیر سر نهاد و گفت: الله و جان بداد. عطار را حال متغیر شد و دكان بر هم زد و به این طریق درآمد.»

همانگونه كه اشاره شد، این سخنان به دلایلی قابل قبول نیست. نخست آنكه شیخ عطار از آغاز عمر و زمان كودكی به سخن صوفیان متمایل بوده است و ایشان را دوست می داشته است و این مطلب از مقدمه  تذكره الاولیا حاصل است.

دو دیگر آنكه وی ـ همانگونه كه اشاره شد ـ مصیبت نامه و الهی نامه را در داروخانه به نظم كشیده و این  هر دو منظومه، به اسرار معرفت و رموز طریقت آمیخته است و قطعاً عطار به هنگام سرودن آنها رسوخی در تصوف داشته و گامها در سیر و سلوك عرفانی برداشته است.

چنانكه از ظاهر آثار عطار بر می آید، او بر مذهب اهل سنت بوده است. اظهار ارادت فراوانی كه عطار نسبت به خلفای سه گانه و شافعی و ابو حنیفه در مثنوی خسرونامه و كتاب تذكره الاولیا دارد، به نحوی است كه تردید در مذهب او را از بین می برد و جایی برای تأویل باقی نمی گذارد. با این حال نسبت به خاندان  اهل بیت خصوصاً مولی الموحدین علی بن ابیطالب (ع) اخلاص و ارادتی توأم با صدق نیت و حسن اعتقاد دارد. و همین اخلاص و ارادت او سبب شده است تا قاضی نورالله شوشتری به اشعار او تمسك جوید و او را در زمزه شیعیان بداند.

عطار را بر هر مذهبی كه بدانیم باید او را مردی مخلص و مؤمن، خداشناس و خداترس، زاهد و عاشق و سالك و اصل دانست.

فهرست دقیقی از آثار عطار در دست نیست. تعداد كتابهایی را كه به او نسبت داده اند، از صد جلد متجاوز است. در پر گویی عطار حرفی نیست. خود او هم به این نكته اشاره داد:

ز هر در گفتم و بسیار گفتم           چو زیر چنگ شعری راز گفتم

كسی كو چون منی را عیب جویست      همین گوید كه او بسیار گویست

اما انتساب مجموعه ای صد جلدی به او هم چندان درست نمی نماید. خود او در خسرو نامه از مصیبت نامه، الهی نامه، اسرار نامه، مختار نامه، مقامات طیور یا منطق الطیر و خسرو نامه و جواهر نامه و شرح القلب  یاد كرده است. و ضمناً به قصاید و غزلیات و قطعات سروده شده خود هم اشاره دارد. بنابراین آثار مسلم عطار را می توان این قرار دانست:

1ـ مصیبت نامه، 2ـ الهی نامه، 3ـ اسرار نامه، 4ـ مختار نامه، 5ـ مقامات طیور، 6ـ خسرو نامه، 7ـ جواهر نامه، 8ـ شرح القلب، 9ـ دیوان قصاید و غزلیات.

و چون كتاب منثور تذكره الاولیا را هم بر این مجموعه بیفزاییم تعداد آثار مسلم او به ده كتاب بالغ می گردد. با این حال نمی توان همه آثار را یكدست دانست. از این رو منطق الطیر، الهی نامه، مصیبت نامه و اسرار نامه در یك سطح می باشند و گوینده او بی شك عطار است. اما آثاری مانند خسرو نامه، جواهر الذات همچنین اشتر نامه جهت مضمون و هم از لحاظ شیوه بیان، به سخن گوینده الهی نامه و منطق الطیر نمی رسد و در صحت انتساب آنها به عطار جای تأمل است. چنانكه مظهر العجایب، لسان الغیب، كنز الاسرار، مفتاح الفتوح و وصیت نامه، بی شك مدتها بعد از روزگار عطار به وصف آمده اند و آثاری مانند هیلاج نامه، منصور نامه،  خیاط نامه، وصلت نامه و بیسر نامه بی گمان مجعول است و نمی توان آنها را در شمار سخن عطار آورد.

عمری به هوس گذاشتی خیز و برو             سر بر که و مه گذاشتی خیز و برو

دانی تو که هر که زار ناچار بمرد                  به از من و از همچو تو بسیار بمرد

 ***

از مال جهان جز جگری ریشم نیست             اینست و جز این هیچ کم و بیشم نیست  

از خویشتن و خلق به جان آمده ام                یک ذره دل خلق و سر خویشم نیست

 ***

آنکس که تمام  متقی خواهد بود                  ایمن بدنش ز احمقی خواهد بود

جز دردم واپسین نگردد  روشن                    تا خواجه  سعید یا شقی خواهد بود

 ***

شب نیست که خون از دل غمناک نریخت       روزی نه که آب روی من پاک نریخت

یک شربت آب خوش نخوردم همه عمر          تا باز ز راه  دیده بر خاک نریخت

 ***

گفتم دل و جان بر سر کارت کردم           هر چیز که داشتم نثارت کردم

گفتا تو که باشی  که کنی یاد مرا            کان من بودم که بی قرارت کردم

دانلود نمونه سوالات آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی سال 96+سوالات فنی آیین نامه رانندگی 96

فانی دریکساز بازدید : 47 سه شنبه 26 بهمن 1395 نظرات ()
آیا در امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کرده اید؟


جدید ترین نمونه سوالات آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی سال 96

بر اساس آخرین تغییرات اعمال شده در آزمون های آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی سال 96

با داشتن نمونه سوالات سایت دریکساز به راحتی در آزمون آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی سال 96 قبول شوید

تمام نمونه سوالات نمونه سوالات اصلی آزمون آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی می باشد

بیش از 80 درصد دانلود کنندگان این بسته در همان مرحله ی اول آزمون آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی را با موفقیت گذرانده اند

توجه        توجه


نمونه سوالات آیین نامه معروف به پلیس پویا


تنها نمونه سوالات اصلي آيين نامه ي راهنمايي و رانندگي


مورد تاييد آموزشگاه هاي راهنمايي و رانندگي


ويرايش جديدویرایش جدید سال 1396


نمونه سوالات آزمون آیین نامه سال 96


همراه با پاسخنامه


+


سوالات فنی آزمون آیین نامه جدید (سال 96-اختصاصی)


بهمراه نمونه سوالات آزمون های سال قبل و جزوات آموزشیبرای اولین بار منتشر شده در سایت بزرگ deriksaz.com


http://rozup.ir/view/1190837/26.JPG.jpg

http://rozup.ir/view/1190836/19.JPG.jpg

http://rozup.ir/view/926765/1-.jpgنمونه ای از فایل نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی


دانلود


28 دوره تست های اصلی آزمون آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی پاسخنامه تست های اصلی به صورت مجزا در فایل مجزا برای تست زدنفایل 2- حدود 660 سوال همراه با پاسخنامه برای مرور سریعفایل 3 : کتاب آموزش عملی رانندگی که نکات را به شما آموزش می دهدفایل 4 : کتاب پی دی اف آموزش علائم راهنمایی و رانندگیفایل 6 : کتاب پی دی اف آموزش عملی رانندگی و نکات آزمون تو شهری


به همراه نمونه سوالات آزمون فنی


نمونه سوالات آزمون فنی برای اولین بار از این سایت منتشر شد


چند نمونه از نمونه سوالات آزمون فنی آیین نامه که در این بسته قرار دارد
تخفیف ویژه+ شرکت در قرعه کشی ماهیانه با جوایز ویژه
شما قبولیداگر از جایی دیگر تهیه کرده اید دوباره تهیه کنید

این تنها سایتی است که سوالات اصلی را در اختیار شما قرار می دهددر هر آزمونی مطالعه نمونه سوالات دوره های قبل آزمون و مطالعه ی جزوات آموزشی و خلاصه مطالب یکی از بهترین و مهمترین عوامل تسلط به موضوعات یاد گرفته شده و مرور سریع مطالب است

همانطور که مستحضر هستید بیشتر جرایم راهنمایی و رانندگی به علت اطلاع نداشتن از قوانین است بنابراین امروزه آزمون راهنمایی و رانندگی اهمیت بسیار زیادی یافته استسوالات شامل سوالات زیر می باشد


بخش اول: علائم راهنمایی و رانندگی


بخش دوم: هوشیاری


بخش سوم: هدایت و کنترل وسیله ی نقلیه


بخش چهارم: برخورد و واکنش


بخش پنجم: آگاهی از خطرات


بخش ششم: عابرین پیاده


بخش هفتم: مقررات راه و آزادراه


بخش هشتم: تصادفات


بخش نهم : نمونه سوالات فنی


+ مجموعه ی ۴۳ صفحه ای آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی


+ نکات آموزش عملی رانندگی جهت امتحان داخل شهری گواهینامه( نوشته شده توسط مربيان رسمي)


+کتاب pdf آموزش علائم راهنمایی و رانندگی


با دانلود این محصول بیش از 28دوره نمونه سوالات سال 96


سوالات فنی سال 96(اختصاصی سایت دریکساز)


و بیش از 660 نمونه سوالات سال های قبل را یکجا خواهید داشت


+


جزوات آموزشی تهیه شده توسط مربی با سابقه آموزشگاه های تهران و مشهدبا خرید این محصول در قرعه کشی ماهیانه سایت شرکت نمایید

این مجموعه کامل را با سوالاتی که بصورت ارزان در وبلاگها به فروش می رسانند و در حقیقت شما پول خود را برای هیچ می دهید اشتباه نگیرید

دانلود

بهترین کانال تلگرام آموزش رایگان آیین نامه رانندگی و آشنایی با نمونه سوالات آیین نامه

فانی دریکساز بازدید : 83 جمعه 17 دي 1395 نظرات ()

به تازگی کانال تلگرام آیین نامه 95 راه اندازی شده است در کانال تلگرام

آیین نامه 95 که لینک آن در آخر همین مقاله گذاشته شده است ، مطالب بسیار مفیدی برای هنرجویان آموزشگاه های رانندگی و تمام کسانی که میخواهند گواهینامه رانندگی بگیرند به اشتراک گذاشته میشود .

کانال تلگرام آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی و آشنایی با نمونه سوالات آیین نامه رانندگی تحت عنوان

آیین نامه 95 در اختیار تمامی هنرجویان رانندگی قرار گرفته است .از طریق لینک زیر در کانال تلگرام

آیین نامه 95

( آموزش آیین نامه رایگان ) عضو شوید .

برای عضویت اینجا را کلیک کنیدآموزش نگارش رایتینگ آیلتس آکادمیک همراه با نمونه رایتینگ های با نمره7

فانی دریکساز بازدید : 47 سه شنبه 16 آذر 1395 نظرات ()

آموزش نگارش رایتینگ آیلتس آکادمیک همراه با نمونه رایتینگ های با نمره7


بسته آموزش کسب درآمد اینترنتی پنجره طلایی ( آموزش بازاریابی موفق )

فانی دریکساز بازدید : 27 دوشنبه 15 آذر 1395 نظرات ()

بسته آموزش کسب درآمد اینترنتی پنجره طلایی ( آموزش بازاریابی موفق )


مرور علائم راهنمایی و رانندگی جهت آمادگی در آزمون آیین نامه-سری 1

فانی دریکساز بازدید : 51 پنجشنبه 29 مهر 1395 نظرات ()
مرور علائم راهنمایی و رانندگی جهت آمادگی در آزمون آیین نامه-سری 1

مرور آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی جهت آزمون گواهینامه-سری 1

فانی دریکساز بازدید : 41 پنجشنبه 29 مهر 1395 نظرات ()
مرور آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی جهت آزمون گواهینامه-سری 1

دانلود جدید ترین نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی 95

فانی دریکساز بازدید : 67 پنجشنبه 18 شهريور 1395 نظرات ()
توجه        توجه
نمونه سوالات آیین نامه معروف به پلیس پویا
تنها نمونه سوالات اصلي آيين نامه ي راهنمايي و رانندگي
مورد تاييد آموزشگاه هاي راهنمايي و رانندگي
ويرايش جديد

ویرایش جدید سال 1395
نمونه سوالات 
همراه با پاسخنامه

http://rozup.ir/view/1190836/19.JPG.jpghttp://rozup.ir/view/1190837/26.JPG.jpghttp://rozup.ir/view/926765/1-.jpg

برای دانلود نمونه سوالات بر روی لینک های زیر کلیک کنیددانلود نمونه سوالات با لینک مستقیم: کلیک کنید

بهترین خودروهای سال 2016 از دید جرمی کلارکسون

فانی دریکساز بازدید : 49 جمعه 29 مرداد 1395 نظرات ()


بهترین خودروهای سال 2016 از دید جرمی کلارکسون

نحوه اعتراض به جریمه‌های ثبت شده توسط دوربین‌های ثبت تخلف

فانی دریکساز بازدید : 35 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
نحوه اعتراض به جریمه‌های ثبت شده توسط دوربین‌های ثبت تخلف 

آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان خراسان رضوی و مشهد

فانی دریکساز بازدید : 313 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
 آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان خراسان رضوی و مشهد

آدرس آموزشگاههاي رانندگي خوزستان و اهواز

فانی دریکساز بازدید : 65 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
آدرس آموزشگاههاي رانندگي خوزستان و اهواز

آدرس آموزشگاههاي رانندگي زاهدان و سیستان و بلوچستان

فانی دریکساز بازدید : 91 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
آدرس آموزشگاههاي رانندگي زاهدان و سیستان و بلوچستان

آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان ایلام

فانی دریکساز بازدید : 95 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان ایلام

آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان بوشهر

فانی دریکساز بازدید : 51 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان بوشهر

آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان تهران

فانی دریکساز بازدید : 95 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان تهران

آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان آذربايجان شرقي

فانی دریکساز بازدید : 65 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان آذربايجان شرقي

آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان آذربايجان غربي

فانی دریکساز بازدید : 75 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
آدرس آموزشگاههاي رانندگي استان آذربايجان غربي

معرفي آموزشگاههاي مجاز به ثبت نام گواهينامه هاي پايه يكم، دوم و موتور سيكلت

فانی دریکساز بازدید : 35 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
معرفي آموزشگاههاي مجاز به ثبت نام گواهينامه هاي پايه يكم، دوم و موتور سيكلت

جدیدترین نرخ آموزشگاه رانندگی پایه سوم شهرستان گرگان

فانی دریکساز بازدید : 35 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
جدیدترین نرخ آموزشگاه رانندگی پایه سوم شهرستان گرگان

آدرس و شماره تلفن آموزشگاه های مجاز برای ثبت نام گواهینامه رانندگی

فانی دریکساز بازدید : 29 سه شنبه 05 مرداد 1395 نظرات ()
آدرس و شماره تلفن آموزشگاه های مجاز برای ثبت نام گواهینامه رانندگی

«وانتابلک»، سیاه ترین ماده روی زمین سیاه تر شده است [تماشا کنید]

فانی دریکساز بازدید : 27 سه شنبه 29 تير 1395 نظرات ()
«وانتابلک»، سیاه ترین ماده روی زمین سیاه تر شده است [تماشا کنید]

دستگاه صافکاری ماشین,دستگاه صافکاری خودرو

فانی دریکساز بازدید : 49 دوشنبه 28 تير 1395 نظرات ()

دستگاه صافکاری ماشینpop-a-Dent

http://uupload.ir/files/rxbo_%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D8%B5%D8%A7%D9%81%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86.jpg

دستگاه صافکار جادویی pops-a-dent طراحی شده توسط کارشناسان حرفه ای و یک ابزار جادویی جهت صاف کردن آن ناحیه از خودرو که بر اثر تصادف تو رفته است  .این روش یک روش ساده اما حرفه ایست که تنها در 3 مرحله ماشین شما به همان شکل روز اولش در می آید.این ابزار یک حالت مکنده دارد مرکز آن به ناحیه تو رفته چسبانده می شود و سپس با پیچاندن پیچ مرکز قسمت تورفته به حالت اول در می آید

http://www.30cd.biz/upload_pic/1456645478.jpg

دستگاه صافکاری ماشین یک وسیله عالی و همچنین با طراحی فوق العاده است که به شما در صافکاری ماشین کمک زیادی خواهد کرد و شما خواهید توانست صافکار ماشین خود باشید و دیگر نیازی به هزینه های زیاد نداشته باشید. با استفاده از این محصول شما خواهید توانست در زمان بسیار کمی بدنه ماشین خود را مانند یک صافکار حرفه ای صافکاری کنید.محصول دستگاه صافکاری ماشین باعث خواهد شد که شما در هزینه و همچنین وقت خود صرفه جویی کنید.این دستگاه صافکاری دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و همچنین بسیار بادوام است و برای استفاده از آن نیاز به تخصص ندارد و به آسانی میتوان بدون داشتن تخصص در صافکاری با این دستگاه صافکاری را مانند یک حرفه ای انجام داد.دستگاه صافکاری ماشین به همراه یک دستگاه تفنگی توسط فروشگاه عرضه میشود.

http://www.30cd.biz/upload_pic/1456645449.jpg

خـريد پستي >> قيمت فقـط : 29000 پرداخت وجه بعد از تحويل درب منزل شــما

 http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif

دستگاه صافکار جادویی pops-a-dent  .

این وسیله بدون آسیب رساندن به سطح ماشین قادر است تورفتگی های ایجاد شده بر روی درب اتومبیل در اثر برخورد با اتومبیل های دیگر،چرخ دستی،تگرگ و... را از بین ببرد.

صافکار جادویی به گونه ای انعطاف پذیر طراحی شده است و با حداکثر قدرت خود آن ناحیه فرو رفته را به بیرون می کشد.

برای نتایج بهتر باید چسب حرارتی تفنگی را  بیش از 5 دقیقه حرارت دهید

باید سطح آن ناحیه از ماشین را به کمک سشوار و یا به روش دیگری گرم کنید مقدار درجه حرارت ایده آل جهت انجام این کار 65-85 درجه فارنهایت می باشد.

پد چسب پاپ a دنت به گونه ای طراحی شده است که پس از اتمام کار مانع از باقی ماندن چسب بر روی سطح ماشین خواهد شد.

صافکار جاودیی ماشین به گونه ای اختراع شده است که با توزیع فشار به طور مساوی به سراسر خود از خطر آسیب های اضافی و یا فرورفتگی بیشتر ماشین جلوگیری می کند.

صافکار جادویی خودرو طراحی شده است تا شما با پرداخت کمترین هزینه ممکن به صورت دستی و خانگی به انجام صافکاری خودرو خود بپردازید.

 

http://www.30cd.biz/upload_pic/1456645479.jpg

ویژگی های محصول :

طراحی منحصر به فرد

با دوام و کیفیت بالا

صرفه جویی در وقت و هزینه

بدون نیاز به تخصص خاص

بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا

کاربرد آسان و کارایی بالا

http://www.30cd.biz/upload_pic/1456645451.jpg

 

http://www.30cd.biz/upload_pic/1456645450.jpg

 

خـريد پستي >> قيمت فقـط : 29000 پرداخت وجه بعد از تحويل درب منزل شــما

 http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif

راهنمای تعویض و صدور المثنى گواهینامه رانندگى

فانی دریکساز بازدید : 13 دوشنبه 28 تير 1395 نظرات ()
راهنمای تعویض و صدور المثنى گواهینامه رانندگى

نکات آموزشی موتور سواری و رانندگی با موتور سیکلت (هوندا 125)

فانی دریکساز بازدید : 85 دوشنبه 28 تير 1395 نظرات ()
نکات آموزشی موتور سواری و رانندگی با موتور سیکلت (هوندا 125)

با دو عامل مهم در حوادث و صدمات رانندگی آشنا شوید

فانی دریکساز بازدید : 37 دوشنبه 28 تير 1395 نظرات ()
با دو عامل مهم در حوادث و صدمات رانندگی آشنا شوید

همه چیز درباره علائم هشدار دهنده پشت آمپر خودرو+تصاویر

فانی دریکساز بازدید : 173 دوشنبه 28 تير 1395 نظرات ()
همه چیز درباره علائم هشدار دهنده پشت آمپر خودرو

جزئیات تعویض و معادل‌سازی گواهینامه‌های رانندگی:

فانی دریکساز بازدید : 51 دوشنبه 28 تير 1395 نظرات ()
جزئیات تعویض و معادل‌سازی گواهینامه‌های رانندگی:

تنها 12 مركز گازسوز كردن خودرو در مشهد مجوز دارند

فانی دریکساز بازدید : 133 دوشنبه 28 تير 1395 نظرات ()
تنها 12 مركز گازسوز كردن خودرو در مشهد مجوز دارند

هزینه ی گازسوز كردن انواع خودروهای دولتی و شخصی

فانی دریکساز بازدید : 17 دوشنبه 28 تير 1395 نظرات ()
هزینه ی  گازسوز كردن انواع خودروهای دولتی و شخصی

پرسش وپاسخ در خصوص گاز سوزکردن خودروها

فانی دریکساز بازدید : 27 دوشنبه 28 تير 1395 نظرات ()
پرسش وپاسخ در خصوص گاز سوزکردن خودروها

تعداد صفحات : 3

تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  شما به کدامیک از کاندیداهای ریاست جمهوری رای می دهید؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 3684
 • کل نظرات : 186
 • افراد آنلاین : 7
 • تعداد اعضا : 387
 • آی پی امروز : 183
 • آی پی دیروز : 373
 • بازدید امروز : 1,304
 • باردید دیروز : 2,511
 • گوگل امروز : 81
 • گوگل دیروز : 172
 • بازدید هفته : 39,911
 • بازدید ماه : 80,418
 • بازدید سال : 348,151
 • بازدید کلی : 3,351,020

 • مرجع کد و آموزش

  کد هر 24ساعت یک بار پاپ آپ نیو تب باز میکند

  تصویر ثابت