close
تبلیغات در اینترنت
Code Center علمی
loading...

فانی دریکساز,سایت و کانال تلگرام فان دریک+کانال تلگرام اخبار و حوادث مشهد+کانال تلگرام اخبار سیاسی

علمی-اخبار علمی-تحقیق-تحقیق دانشجویی-پروژه ی دانشجویی-تحقیق و پروژه های دانشجویی-دانلود رایگان تحقیق و پروژه های دانشجویی

آخرین ارسال های انجمن

گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۷ ضدآب و ضد گردو غبار+عکس

فانی دریکساز بازدید : 47 چهارشنبه 30 تير 1395 نظرات ()
شایع شده که گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۷ گواهی‌نامه IP68 دارد یعنی ضد آب و ضد گرد و غبار است.

رودخانه چهچهه کلات 13 فروردین 1395

فانی دریکساز بازدید : 15 شنبه 14 فروردين 1395 نظرات ()


رودخانه چهچه کلات 13 فروردین 1395.تصویر ارسالی از دوست خوش ذوقمون امیر حسین


پروژه طراحی ناوگان ماشین آلات (کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت)

فانی دریکساز بازدید : 35 شنبه 17 بهمن 1394 نظرات ()
معرفی محصول:

پروژه درس ماشین آلات (یکی از گروه های کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه امیر کبیر)

به صورت pdf و 40 صفحه (با جزئیات ریز محاسبات)


طراحی ناوگان ماشین آلات عملیات خاکبرداری، گودبرداری و حفاری

(تقاطع غیر همسطح بلوار مهارت / بلوار قدس شهر اراک)
      


                                                                                                                                                                       

طراحی ناوگان ماشین آلات عمرانی، یکی از واحدهای درسی رشته مدیریت ساخت، مدیریت پروژه و ساخت و ... میباشد که از اهمیت زیادی برخوردار است. دانشجویان اغلب رشته های مرتبط که بایستی این واحد درسی را پشت سر بگذارند، بدلیل پیچیدگی و دشواری بیش از حد آن، همواره بدنبال نمونه پروژه هایی هستند که بتوانند از اطلاعات آن استفاده کنند (یا عین همان پروژه را ویرایش و تحویل استاد مربوطه نمایند !!!!!)

در اینجا همانطور که از اسم آن نیز مشخص است، ما پروژه طراحی ناوگان ماشین آلات پروژه تقاطع غیر همسطح (که توسط یکی از گروه های درسی رشته مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه امیر کبیر بصورت کامل و دقیق انجام شده است) را برای دانلود و استفاده قرار داده ایم.

این پروژه با عنوان "طراحی ناوگان ماشین آلات عملیات خاکبرداری، گودبرداری و حفاری تقاطع غیر همسطح بلوار مهارت / بلوار قدس شهر اراک" می باشد که شامل محاسبه و طراحی کلیه موارد مورد نیاز می باشد.

جزئیات مربوط به مباحث پروژه را در تصاویر زیر می توانید مشاهده فرمائید.


تذکر : این پروژه در قالب فایل pdf می باشد.

  

 


پروژه طراحی ناوگان ماشین آلات (کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت)      پروژه طراحی ناوگان ماشین آلات (کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت)      پروژه طراحی ناوگان ماشین آلات (کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت)

لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلود

کشتن با مهربانی بیایید با هم مهربان‌تر باشیم.

jadoykalamat بازدید : 11 پنجشنبه 10 دي 1394 نظرات ()

کشتن با مهربانی بیایید با هم مهربان‌تر باشیم.

آیا تا به حال شنیده‌ای که می‌گویند: آن‌ها را با محبت و مهربانی بکش؟ من معتقدم این عبارتی است تلخ و شیرین؛ ترکیبی از کلماتی متناقض و ناهمخوان، مانند لطف ظالمانه. کلمات مهربانی و کشتن، ضد و نقیض هستند…

هر باوری که داشته باشی، احتمالا کلمه‌ای برای روح و روان داری. ژاپنی‌ها این نیروی حیات نامریی را کی و چینی‌ها آن را چی می‌نامند، و در هنرهای رزمی باور بر این است که این انرژی مثبت و منفی دارد، که ما به طور مداوم خودمان انتخاب می‌کنیم کدام یک از آن‌ها را بروز دهیم. هر چه انرژی کی تو مثبت‌تر باشد، در برابر انرژی منفی دیگران کمتر حالت‌ پذیرا داری. از هر دست بدهی، از همان دست پس می‌گیری. اگر با مردم رفتاری تحقیرکننده و توام با بدگمانی داشته باشی که همان کی منفی یا نیروی شر است، آنان همان رفتار را با تو خواهند داشت. واکنش دیگران در قبال تو، درک و فهم خودت را ثابت می‌کند که باعث می‌شود رفتار و کردار تو متداوم شود و گواهی خواهد شد که دنیا را سراسر خصومت ببینی و مسیر مارپیچ بدبینی همچنان ادامه پیدا می‌کند.

۱۴ چیزی که قبل از خیانت کردن باید بدانید

jadoykalamat بازدید : 47 چهارشنبه 9 دي 1394 نظرات ()

 

۱۴ چیزی که قبل از خیانت کردن باید بدانید

هر چند وقت یکبار از گوشه و کنار خبر خیانت کسی به همسرش را می‌شنوید. به نظر می‌رسد که این روزها در جوامع غربی خیانت به مسئله‌ای عادی تبدیل شده است و فقط مربوط به هیچ جنسیت یا جایگاه اجتماعی خاصی هم نیست.

روانشناسی برتر : هر چند وقت یکبار از گوشه و کنار خبر خیانت کسی به همسرش را می‌شنوید. به نظر می‌رسد که این روزها در جوامع غربی خیانت به مسئله‌ای عادی تبدیل شده است و فقط مربوط به هیچ جنسیت یا جایگاه اجتماعی خاصی هم نیست.

کارمان هر چه که باشد (سیاستمدار، معلم، ورزشکار، هنرپیشه، موسیقیدان، تاجر و …) خیانت‌کارها بینمان هستند. دیگر سوال نیست که «چه کسی خیانت کرده است؟» این است که «چه کسی خیانت نکرده است؟»

تفکر «سریع و ساده» جامعه به مقدس‌ترین بنیان خود اثر منفی گذاشته است. خیلی از خیانت‌کارها سعی می‌کنند کار خودشان را توجیه کنند.

۱۲ راز لاغری که متخصصان به شما نمی گویند

jadoykalamat بازدید : 87 سه شنبه 8 دي 1394 نظرات ()

 

۱۲ راز لاغری که متخصصان به شما نمی گویند

لاغری اراده می خواهد و پشتکار و البته اطلاعات درست و آگاهی. برای کاهش وزن لازم نیست همه چربی ها را از برنامه غذایی تان حذف کنید، خودتان را در باشگاه شکنجه دهید یا از خوردن هر نوع شکلاتی محروم کنید.

روانشناسی برتر : لاغری اراده می خواهد و پشتکار و البته اطلاعات درست و آگاهی. برای کاهش وزن لازم نیست همه چربی ها را از برنامه غذایی تان حذف کنید، خودتان را در باشگاه شکنجه دهید یا از خوردن هر نوع شکلاتی محروم کنید؛ فقط کافی است درباره عوامل چاق کننده اطلاعات درستی داشته باشید و اصول لاغری را بیاموزید. در این مطلب پرده از ۱۲ راز رسیدن به تناسب اندام اصولی برمی داریم.

چند تا راست و دروغ درباره چاقی

jadoykalamat بازدید : 47 یکشنبه 6 دي 1394 نظرات ()

چند تا راست و دروغ درباره چاقی

تاکنون درباره رژیم‌های چاقی یا لاغری مطالب گوناگونی شنیده‌اید. امروزه در آشفته بازاری که در این زمینه وجود دارد، هر کس مدعی ابداع روشی خارق‌العاده است و ادعای خود را به چند یا چندین مورد افرادی که با رژیم‌های او موفق بوده‌اند، مستند و مزین می‌کند

حتی برخی مدعی معجزه در رژیم درمانی نیز شده‌اند و آن‌چنان در این زمینه بی‌محابا اسب ادعا را به جولان درآورده‌اند که می‌گویند گوی سبقت را از متخصصان خبره و اهل علم و فن حتی در کشورهای پیشرفته‌ای که خود پدید آورنده و پرورنده این علم نوپا بوده‌اند، ربوده‌اند و روش‌های نوظهور آن‌ها به مراتب کاراتر و موثرتر است. گر چه چنین ادعاهایی برای متخصصان، پوشالی و بی‌مایه است، ممکن است برای برخی گول‌زننده و فریبنده باشد. از قضا اقبال عمومی به این ”رژیم‌های مشتری پسند“ نیز بیشتر است. از آن‌جا که ابزارهای نظارتی در این زمینه ضعیف‌اند و کنترل چندانی نیز بر اخبار و شایعات منتشره در  این زمینه نمی‌شود، بازار شایعات و اخبار نادرست و حتی افسانه‌ها در این زمینه پررونق است. این امر باعث فریب افکار عمومی و گمراهی مردم شده و سبب شده است تا تمیرز سره از ناسره دشوار شود.

من بدون موبایلم هرگز!

jadoykalamat بازدید : 71 شنبه 5 دي 1394 نظرات ()

من بدون موبایلم هرگز!

اگر به شما بگویند قرار است تلفن همراه تان به مدت یک هفته در یک محفظه امن نگهداری شود و شما حق نگاه کردن و لمس کردن آن را ندارید، چه عکس العملی نشان می دهید؟ دانه های عرق روی پیشانی تان می نشیند؟ لب هایتان می لرزد؟ یا این که نمی دانید چه عکس العملی انجام دهید؟

روانشناسی برتر از ماهنامه سپیده دانایی – عطیه رضایی*: اگر به شما بگویند قرار است تلفن همراه تان به مدت یک هفته در یک محفظه امن نگهداری شود و شما حق نگاه کردن و لمس کردن آن را ندارید، چه عکس العملی نشان می دهید؟ دانه های عرق روی پیشانی تان می نشیند؟ لب هایتان می لرزد؟ یا این که نمی دانید چه عکس العملی انجام دهید؟

اشتباهاتی که شما را محکوم به شکست می کند!

jadoykalamat بازدید : 55 شنبه 5 دي 1394 نظرات ()

اشتباهاتی که شما را محکوم به شکست می کند!

صاحبان کسب و کار اینترنتی باید از قبل از اهمیت و تااثیر شبکه های اجتماعی متوجه باشد.بنابراین عوامل خارج از تجارت الکترونیک زیادی وجود دارد که باعث اشتباه وشکست می شود.

روانشناسی برتر : صاحبان کسب و کار اینترنتی باید از قبل از اهمیت و تااثیر شبکه های اجتماعی متوجه باشد.بنابراین عوامل خارج از تجارت الکترونیک زیادی وجود دارد که باعث اشتباه وشکست می شود.

در حالی که مطالب زیادی در مورد بهترین تکنیک های مواجهه با شبکه های اجتماعی وجود دارد. به همین دلیل ما به دنبال مشخص کردن اشتباهات رایجی هستیم که در برخورد با شبکه های اجتماعی در وب مارکتینک رخ میدهد.

دانلود وسايل اندازه گيري نوري(تختي سنج ها و اينترفرومترها

فانی دریکساز بازدید : 89 سه شنبه 01 دي 1394 نظرات ()

دانلود وسايل اندازه گيري نوري(تختي سنج ها و اينترفرومترها

7292

دانلود وسايل اندازه گيري نوري(تختي سنج ها و اينترفرومترها
به نام حق

این مطلب به صورت پاورپوینت و در 31 صفحه به صورت متن و عکس و زیبا تنظیم شده است و شامل :

مقدمه وتاریخچه و توضیحاتی در مورد وسایل اندازه گیری نوری

 اصول اولیه وسایل نوری (تختی سنج و اینتر فرومتر) و توضیحات کلی در مورد تختی سنج ها و اینترفرومترها

چگونگی انجام کار تختی سنج و اینتر فرومتر

مزایا ومعایب تختی سنج و اینتر فرومتر

موارد استفاده تختی سنج و اینتر فرومتر در صنعت

مراحل استفاده از تختی سنج و اینتر فرومتر ها

عوامل تاثیر گذار بر آن ها

و توضیحات کلی در مورد آن


متاسفانه در اینترنت در مورد این مبحث نمی توان چیزی بدست آورد و این محصول حاصل تلاش های من  بوده است.


توجه : بعد از خرید محصول به ایمیل نمایش داده شده یک پیام با نامی که از این فروشگاه خرید کرده اید ارسال فرمائید تا فیلمی که جدیدا تهیه شده است را برایتان ارسال کنیم.

موفق و پایدار باشید.


مشاهده سایر محصولات این فروشنده
لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلود

بدترین غذاهایی که شب ها می توانید بخورید...

فانی دریکساز بازدید : 113 یکشنبه 22 آذر 1394 نظرات ()
بدترین غذاهایی که شب ها می توانید بخورید...
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  شما به کدامیک از کاندیداهای ریاست جمهوری رای می دهید؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 3684
 • کل نظرات : 186
 • افراد آنلاین : 12
 • تعداد اعضا : 387
 • آی پی امروز : 184
 • آی پی دیروز : 373
 • بازدید امروز : 1,374
 • باردید دیروز : 2,511
 • گوگل امروز : 82
 • گوگل دیروز : 172
 • بازدید هفته : 39,981
 • بازدید ماه : 80,488
 • بازدید سال : 348,221
 • بازدید کلی : 3,351,090

 • مرجع کد و آموزش

  کد هر 24ساعت یک بار پاپ آپ نیو تب باز میکند

  تصویر ثابت