close
تبلیغات در اینترنت
Code Center روان شناسی
loading...

کانال تلگرام باحال فانی دریکساز+سایت تفریحی فانی دریکساز

روان شناسی-روانشناسی-دانستنی های روانشناسی-تحقیق روانشناسی-پروژه ی روانشناسی-دانلود تحقیق و پروژه ی روانشناسی-پایان نامه-دانلود پایان نامه-دانلود رایگان-دانلود رایگان پایان نامه

آخرین ارسال های انجمن

کشتن با مهربانی بیایید با هم مهربان‌تر باشیم.

jadoykalamat بازدید : 9 پنجشنبه 10 دي 1394 محبوب کن - فیس نما نظرات ()
دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات

کشتن با مهربانی بیایید با هم مهربان‌تر باشیم.

آیا تا به حال شنیده‌ای که می‌گویند: آن‌ها را با محبت و مهربانی بکش؟ من معتقدم این عبارتی است تلخ و شیرین؛ ترکیبی از کلماتی متناقض و ناهمخوان، مانند لطف ظالمانه. کلمات مهربانی و کشتن، ضد و نقیض هستند…

هر باوری که داشته باشی، احتمالا کلمه‌ای برای روح و روان داری. ژاپنی‌ها این نیروی حیات نامریی را کی و چینی‌ها آن را چی می‌نامند، و در هنرهای رزمی باور بر این است که این انرژی مثبت و منفی دارد، که ما به طور مداوم خودمان انتخاب می‌کنیم کدام یک از آن‌ها را بروز دهیم. هر چه انرژی کی تو مثبت‌تر باشد، در برابر انرژی منفی دیگران کمتر حالت‌ پذیرا داری. از هر دست بدهی، از همان دست پس می‌گیری. اگر با مردم رفتاری تحقیرکننده و توام با بدگمانی داشته باشی که همان کی منفی یا نیروی شر است، آنان همان رفتار را با تو خواهند داشت. واکنش دیگران در قبال تو، درک و فهم خودت را ثابت می‌کند که باعث می‌شود رفتار و کردار تو متداوم شود و گواهی خواهد شد که دنیا را سراسر خصومت ببینی و مسیر مارپیچ بدبینی همچنان ادامه پیدا می‌کند.

۱۴ چیزی که قبل از خیانت کردن باید بدانید

jadoykalamat بازدید : 45 چهارشنبه 9 دي 1394 محبوب کن - فیس نما نظرات ()
دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات

 

۱۴ چیزی که قبل از خیانت کردن باید بدانید

هر چند وقت یکبار از گوشه و کنار خبر خیانت کسی به همسرش را می‌شنوید. به نظر می‌رسد که این روزها در جوامع غربی خیانت به مسئله‌ای عادی تبدیل شده است و فقط مربوط به هیچ جنسیت یا جایگاه اجتماعی خاصی هم نیست.

روانشناسی برتر : هر چند وقت یکبار از گوشه و کنار خبر خیانت کسی به همسرش را می‌شنوید. به نظر می‌رسد که این روزها در جوامع غربی خیانت به مسئله‌ای عادی تبدیل شده است و فقط مربوط به هیچ جنسیت یا جایگاه اجتماعی خاصی هم نیست.

کارمان هر چه که باشد (سیاستمدار، معلم، ورزشکار، هنرپیشه، موسیقیدان، تاجر و …) خیانت‌کارها بینمان هستند. دیگر سوال نیست که «چه کسی خیانت کرده است؟» این است که «چه کسی خیانت نکرده است؟»

تفکر «سریع و ساده» جامعه به مقدس‌ترین بنیان خود اثر منفی گذاشته است. خیلی از خیانت‌کارها سعی می‌کنند کار خودشان را توجیه کنند.

۱۲ راز لاغری که متخصصان به شما نمی گویند

jadoykalamat بازدید : 85 سه شنبه 8 دي 1394 محبوب کن - فیس نما نظرات ()
دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات

 

۱۲ راز لاغری که متخصصان به شما نمی گویند

لاغری اراده می خواهد و پشتکار و البته اطلاعات درست و آگاهی. برای کاهش وزن لازم نیست همه چربی ها را از برنامه غذایی تان حذف کنید، خودتان را در باشگاه شکنجه دهید یا از خوردن هر نوع شکلاتی محروم کنید.

روانشناسی برتر : لاغری اراده می خواهد و پشتکار و البته اطلاعات درست و آگاهی. برای کاهش وزن لازم نیست همه چربی ها را از برنامه غذایی تان حذف کنید، خودتان را در باشگاه شکنجه دهید یا از خوردن هر نوع شکلاتی محروم کنید؛ فقط کافی است درباره عوامل چاق کننده اطلاعات درستی داشته باشید و اصول لاغری را بیاموزید. در این مطلب پرده از ۱۲ راز رسیدن به تناسب اندام اصولی برمی داریم.

چند تا راست و دروغ درباره چاقی

jadoykalamat بازدید : 41 یکشنبه 6 دي 1394 محبوب کن - فیس نما نظرات ()
دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات

چند تا راست و دروغ درباره چاقی

تاکنون درباره رژیم‌های چاقی یا لاغری مطالب گوناگونی شنیده‌اید. امروزه در آشفته بازاری که در این زمینه وجود دارد، هر کس مدعی ابداع روشی خارق‌العاده است و ادعای خود را به چند یا چندین مورد افرادی که با رژیم‌های او موفق بوده‌اند، مستند و مزین می‌کند

حتی برخی مدعی معجزه در رژیم درمانی نیز شده‌اند و آن‌چنان در این زمینه بی‌محابا اسب ادعا را به جولان درآورده‌اند که می‌گویند گوی سبقت را از متخصصان خبره و اهل علم و فن حتی در کشورهای پیشرفته‌ای که خود پدید آورنده و پرورنده این علم نوپا بوده‌اند، ربوده‌اند و روش‌های نوظهور آن‌ها به مراتب کاراتر و موثرتر است. گر چه چنین ادعاهایی برای متخصصان، پوشالی و بی‌مایه است، ممکن است برای برخی گول‌زننده و فریبنده باشد. از قضا اقبال عمومی به این ”رژیم‌های مشتری پسند“ نیز بیشتر است. از آن‌جا که ابزارهای نظارتی در این زمینه ضعیف‌اند و کنترل چندانی نیز بر اخبار و شایعات منتشره در  این زمینه نمی‌شود، بازار شایعات و اخبار نادرست و حتی افسانه‌ها در این زمینه پررونق است. این امر باعث فریب افکار عمومی و گمراهی مردم شده و سبب شده است تا تمیرز سره از ناسره دشوار شود.

من بدون موبایلم هرگز!

jadoykalamat بازدید : 63 شنبه 5 دي 1394 محبوب کن - فیس نما نظرات ()
دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات

من بدون موبایلم هرگز!

اگر به شما بگویند قرار است تلفن همراه تان به مدت یک هفته در یک محفظه امن نگهداری شود و شما حق نگاه کردن و لمس کردن آن را ندارید، چه عکس العملی نشان می دهید؟ دانه های عرق روی پیشانی تان می نشیند؟ لب هایتان می لرزد؟ یا این که نمی دانید چه عکس العملی انجام دهید؟

روانشناسی برتر از ماهنامه سپیده دانایی – عطیه رضایی*: اگر به شما بگویند قرار است تلفن همراه تان به مدت یک هفته در یک محفظه امن نگهداری شود و شما حق نگاه کردن و لمس کردن آن را ندارید، چه عکس العملی نشان می دهید؟ دانه های عرق روی پیشانی تان می نشیند؟ لب هایتان می لرزد؟ یا این که نمی دانید چه عکس العملی انجام دهید؟

اشتباهاتی که شما را محکوم به شکست می کند!

jadoykalamat بازدید : 53 شنبه 5 دي 1394 محبوب کن - فیس نما نظرات ()
دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات

اشتباهاتی که شما را محکوم به شکست می کند!

صاحبان کسب و کار اینترنتی باید از قبل از اهمیت و تااثیر شبکه های اجتماعی متوجه باشد.بنابراین عوامل خارج از تجارت الکترونیک زیادی وجود دارد که باعث اشتباه وشکست می شود.

روانشناسی برتر : صاحبان کسب و کار اینترنتی باید از قبل از اهمیت و تااثیر شبکه های اجتماعی متوجه باشد.بنابراین عوامل خارج از تجارت الکترونیک زیادی وجود دارد که باعث اشتباه وشکست می شود.

در حالی که مطالب زیادی در مورد بهترین تکنیک های مواجهه با شبکه های اجتماعی وجود دارد. به همین دلیل ما به دنبال مشخص کردن اشتباهات رایجی هستیم که در برخورد با شبکه های اجتماعی در وب مارکتینک رخ میدهد.

تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 3424
 • کل نظرات : 175
 • افراد آنلاین : 7
 • تعداد اعضا : 383
 • آی پی امروز : 214
 • آی پی دیروز : 322
 • گوگل امروز : 82
 • گوگل دیروز : 121
 • بازدید هفته : 15,135
 • بازدید ماه : 76,235
 • بازدید سال : 252,667
 • بازدید کلی : 3,255,536